Prihláška školský rok 2019/2020


ROZVRH TRÉNINGOV NA ŠKOLSKÝ ROK 2019/2020Suma mesačného členského je nemenná, a teda v prípade absencií sa tréningy dajú nahradiť nie refundovať.

Cenník platný na školský rok 2019/2020 nájdete TU.

Počas mesiaca sa môže stať, že nebudete môcť prísť na tréning z rôznych dôvodov. Preto sme pre vás vytvorili systém náhrady tréningov.
Ak chodíte 1x do týždňa, máte nárok na náhradu 1 tréningovej jednotky.
Ak chodíte 2x do týždňa, máte nárok na náhradu 2 tréningových jednotiek.
Ak chodíte 3x do týždňa, máte nárok na náhradu 3 tréningových jednotiek.
Tieto tréningové jednotky sa však dajú nahradiť iba v prípade, že bude neúčasť ospravedlnená. Ospravedlnenie môže byť prostredníctvom SMS správy, telefonátu, či mailovej správy najneskôr hodinu pred tréningom. Na náhradnú hodinu je potrebné sa prihlásiť dopredu kvôli kapacite tréningov. Tréningové jednotky si môžete nahradiť najneskôr do konca nasledujúceho mesiaca. Pre každého aktívneho člena sú tieto podmienky záväzné.

V prípade absencie dlhšej ako polovicu mesiaca sa náhrada tréningov bude riešiť individuálne.

Platbu členského je potrebné uhradiť do konca predchádzajúceho mesiaca. V prípade nezaplatenia sumy do stanoveného termínu, vám bude poslaná upomienka. Ak na upomienku nebudete reagovať, nevieme vám zaručiť rezerváciu vašeho miesta na tréningoch.

Každý návštevník Streetparku Big Street Project je povinný dodržiavať Prevádzkový poriadok tréningov BSP.

Momentálna kapacita tréningových jednotiek je PLNÁ. Zápis do čakacej listine spravíte prostredníctvom prihlášky nižšie. Ak sa miesto na tréningu uvoľní, ozveme sa Vám.

Ak máte záujem o tréningy s už naplnou kapacitou, odporúčame Vám zapísať sa do čakacej listiny. V prípade že sa nám niektoré miesto na tréningoch uvoľní, ponúkame toto miesto dieťaťu, ktoré je ďalšie v poradí na čakacej listine. Takýmto spôsobom budete mať šancu začať trénovať aj keď možno o pár týždňov neskôr. Voľné termíny sa už zvyčajne na verejnosť nedostanú. 

Prihlášku do čakacej listine najdete nižšie.

Po vyplnení všetky potrebných údajov odošlite formulár. V priebehu najbližších 3 dní Vám prihlášku potvrdíme spätnou emailovou správou.

Ak by ste mali hocijaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


PRIHLÁŠKA NA ČAKACIU LISTINU TRÉNINGOV BSP

Odoslaním tohto formulára potvrdzujete, že ste oboznámený a súhlasite s Prevádzkovým poriadkom tréningov BSP a Spracovaním vašich osobných údajov.