Tomáš Huszár

Volám sa Tomáš Huszár a zastávam post BSP koordinátora. Čo vlastne obnáša byť koordinátorom? Moje úlohy zahŕňajú ekonomickú a finančnú stránku BSP, zákaznícky servis a riešenie prípadných nedorozumení, objednávka a kreatívna stránka vybavenia telocvične, merchu a v neposlednom rade aj úlohu pomocného trénera. Od mala som inklinoval ku športu, či už to bol futbal, volejbal, atletika alebo gymnastika. Futbalu sa však venujem dodnes aktívne ako hráč a bol to práve futbal, ktorý ma priviedol ku kariére trénera. Začínal som ako pomocný tréner družstva dorastencov v Senci, postupne sa prepracoval až na post hlavného trénera detskej prípravky, ktorý zastávam dodnes.

Študoval som na Fakulte managementu Univerzity Komenského a už počas štúdia som vedel, že po jeho skončení chcem pracovať na vlastných projektoch. Najlepšie takých, ktoré dokážu obohatiť moje okolie, a z ktorých  bude mať spoločnosť úžitok. Chcel som sa venovať športu a zároveň prospešnej činnosti pre ľudí, najmä deti a mládež. Big Street Project všetky tieto aspekty splnil. Do tímu som sa pridal v roku 2016, keď sme sa spolu s Markom Urbancom rozhodli pripojiť k ponuke služieb aj projekt Pohyb Hrou určený pre materské školy. Filozofia pohybu a mindsetu BSP ma naplno pohltila a sám som sa začal intenzívnejšie venovať rozvíjaniu svojich fyzických schopností za hranice futbalu. Dúfam a verím, že túto filozofiu budeme ďalej šíriť a meniť voľný čas detí i dospelých k lepšiemu.

Ak ťa tréner zaujal, určite nezabudni pozrieť jeho sociálne siete.
         

 

Prihláška na čakaciu listinu

Akonáhle Vás budeme kontaktovať o uvoľnení termínu, budeme v prvom rade prihliadať na vami zvolené časy. Ak nenapíšete preferovaný čas, bude Vám ponúknutý termín tréningu zvolenej kategórie, ktorý v tom čase bude voľný,