Parkour & freerunning pokročilí

Ak už cvičenec dobre ovláda svoje telo a myseľ, je disciplinovaný a chce sa posunúť ďalej, je tu pokročilá skupina, kde sa venujeme náročnejším cvičebným tvarom a kombináciám ako saltá v rôznych smeroch, variantoch, kombináciách, ťažšie verzie parkourových preskokov a zručností (kong precision, wallrun, cat leap, laché, underbar...)

Tento tréning je náročnejší aj čo sa týka prípravy tela z hľadiska pohybových schopností. Ďalej sa buduje sila končatín aj stredu tela v rôznych polohách a pohyboch, vytrvalosť (aj kondičku treba 😉 ), flexibilita. Mohli by sme povedať, že sa jedná o tvrdý tréning aj keď treba pripomenúť, že celý proces je postupný, primeraný a systematický. Napredovanie atléta u pokročilých, kam to až dotiahne, záleží iba na tom ako odhodlane a múdro bude k tréningu pristupovať.

Dôležité info

Vek: 8 rokov a viac
Dĺžka tréningu: 75 minút
Kapacita: 12 detí
Oblečenie: tenisky, tepláky, tričko
flaša s vodou

Tréning pokročilých mladších

utorok 19:00 - 20:15
štvrtok 19:00 - 20:15
piatok 19:00 - 20:15
sobota 12:15 - 13:30

Tréningy pokročilých starších

pondelok 20:15 - 21:30
streda 20:15 - 21:30
piatok 20:15 - 21:30

Ak máte záujem chodiť na tréningy parkouru a máte pocit, že vy alebo vaše dieťa zvláda naše požiadavky na postup do pokročilej skupiny poprosíme Vás o prihlásenie dieťaťa na parkour pre začiatočníkov a na prvej hodine sa rozhodne či tieto požiadavky zvládate alebo nie.

Ak máte záujem chodiť na tréningy parkour pokročilí, môžete sa zapísať do čakacej listiny TU. Dostupnosť termínov, ktoré si vo formulári vyberiete Vám potvrdíme v spätnej emailovej správe.