Parkour & freerunning pokročilí

Ak už cvičenec dobre ovláda svoje telo a myseľ, je disciplinovaný a chce sa posunúť ďalej, je tu pokročilá skupina, kde sa venujeme náročnejším cvičebným tvarom a kombináciám ako saltá v rôznych smeroch, variantoch, kombináciách, ťažšie verzie parkourových preskokov a zručností (kong precision, wallrun, cat leap, laché, underbar...)

Tento tréning je náročnejší aj čo sa týka prípravy tela z hľadiska pohybových schopností. Ďalej sa buduje sila končatín aj stredu tela v rôznych polohách a pohyboch, vytrvalosť (aj kondičku treba 😉 ), flexibilita. Mohli by sme povedať, že sa jedná o tvrdý tréning aj keď treba pripomenúť, že celý proces je postupný, primeraný a systematický. Napredovanie atléta u pokročilých, kam to až dotiahne, záleží iba na tom ako odhodlane a múdro bude k tréningu pristupovať.

Dôležité info

Vek: 8 rokov a viac
Dĺžka tréningu: 75 minút
Kapacita: 12 detí
Oblečenie: tenisky, tepláky, tričko
flaša s vodou

Rozvrh

pondelok 19:45 - 21:00
utorok 18:30 - 19:45
streda 19:45 - 21:00
štvrtok 18:30 - 19:45
piatok 19:45 - 21:00
sobota 11:15 - 12:30

Ak máte záujem chodiť na tréningy parkouru a máte pocit, že vy alebo vaše dieťa zvláda naše požiadavky na postup do pokročilej skupiny poprosíme Vás o prihlásenie dieťaťa na parkour pre začiatočníkov a na prvej hodine sa rozhodne či tieto požiadavky zvládate alebo nie.

Ak máte záujem chodiť na tréningy od nového školského roka 2019/2020, môžete nás kontaktovať prostredníctvom Kontaktného formulára.
Tréningy počas leta prebiehajú v obmedzenom režime. Všetky info o letných tréningoch najdete TU.