Big Street Session 2018 je za nami

S radosťou by sme sa chceli poďakovať každému, kto sa zúčastnil, prišiel pozrieť alebo čo i len išiel okolo a pozrel jedným očkom na akciu Big Street Session 2018, ktorá sa konala na Slnečných jazerách v Senci. Sme nesmierne radi, ako akcia dopadla a už sa neviem dočkať tej budúcoročnej 🙂 Sme o volačo múdrejší tak sa určite máte na čo tešiť. Na akcií sme mali skvelú hudbu od Tono S. a M-CEE s bombovou aparatúrov od Laciho. Bez nich by akcia nemala takú pravú atmosféru. O najlepšie tousty a k-way sa postaral jedinečný K-way & Toust hipsterský Filip Štrokendl, za ktorými sme sa všetci iba zalizovali. Určite ste si pohodlne posedeli na tulivakoch, ktoré nám požičala požičovňa paddleboardov a vodných bicyklov v Senci. No vďaka podpore vedenia Slnečných jazier, by sme akciu nemohli organizovať, takže aj tým patrí jedno velké ďakujeme. Ďakujeme však aj všetkým, ktorí nám s akciou pomohli, lebo ani bez Vás by akcia nemohla prebehnúť hladko ako prebehla. 🙂

Gratulujeme Vám, ktorí ste sa umiestnili a gratulujeme aj tým, ktorí nie. Všetci podali výborné výkony a myslím, že si môžeme všetci rovno zatlieskať. Parkourová úroveň detí a teenagerov na Slovensku ide hore, čo je možné vidieť nie len na akcií, ale aj na kopec vydrilovaných tréningov, ktoré sa u nás v streetparku vedú. Porodcovia mali určite čo hodnotiť a určite to pre nich nebolo také ľahké. Martin Boďa – Bagy ako prvý porodca, jeden zo základných rozširovateľov parkourovej filozofie na slovensku, hodnotil svojim bystrím okom tak najlepšie, ako sa to len dalo. Kristína Bírová, jedna z najlepších parkouristiek na Slovensku, dodala hodnoteniu svieži a mladý pohlaď. No a v neposlednom rade porodca Erik Takáč, najkrajší parkourista na Slovensku, pozorovať štýl našich súťažiacich.

Počas prespávačky v hale sa skákalo až do neskorých večerných hodín. Po dopozeraní parkourového Storror nadupaného filmu sme však už všetci odpadli. Prespávačka dopadla lepšie ako sme vôbec čakali a určite budeme túto aktivitu opakovať znova, či už pre deti staršie alebo mladšie.

Tak si zatial aspoň pozrite teaser a zaspomínajte na momenty z akcie. O nedlho vydáme aj full oficial aftervideo na ktoré sa môžete tešiť.

S radosťou Vás pozývame na budúcoročnú akciu, ktorá bude ešte lepšia ako tohtoročná – Big Street Session 2019! See you there.