Nábor atlétov!

Prázdniny sa nám už pomaly ale isto končia. Určite ste si prázdniny užili naplno a využili každú jednu chvílu na oddych. Škola je však za rohom a aj na ňu sa treba pripraviť. Počas škole sú deti menej rozlietané a preto sa začnú aj naše tréningy podľa riadneho rozvrhu. Všetci, ktorí k nám chodili minulý školský rok mali možnosť vyplniť prihlášku už na ten nový. Avšak stále máme voľne miesta a radi by sme pozvali všetkých, ktorí majú záujem spoznávať samého seba na nábor nových atlétov! Tento nábor sa uskutočňuje celoročne, no na začiatku školského roka je to najspolahlivejšie.

Začiatok riadneho rozvrhu tréningov sa uskutoční 10.9.2018, kedy nám začínajú tréningy fungovať od poobedia až do večera.Každý si príde na ten svoj správny čas ktorý mu vyhovuje.

Tréningy sú všestranné a naučí sa veľa začiatočník ale aj pokročilý. Sú dobré aj na doplnenie tréningovej jednotk z iného športu, pretože je to dobrý pohybový doplnok a základ každého iného športu.

Ak by ste mali záujem neváhajte nás kontaktovať na mailovej adrese zuzka@bigstreetproject.sk. Na všetky otázky Vám zodpovieme mailom. Navštíviť nás predsa môžete ajtak, ked prídete na daný čas do priestoru našeho streetparku. Podáme Vám všetky bližšie info.

Prvá skúšobná hodina je zadarmo! Tak príď vyskúšať a uvidíš ako sa ti bude u nás páčiť.

Tešíme sa na novú sezónu, ktorá vďaka Vám bude ešte lepšia ako tá predtým.